Manchester City shkatërroi Burnley dhe kualifikohet në fazë tjetër të FA Cup (VIDEO)

Manchester City ka shpartalluar me shifrat 4-1 ndaj Burnleyt në "Etihad Stadium" ndeshje kjo e vlefshme për Kupën e Anglisë.

Golat për Cityn i shënoi Aguero x2 (56' & 58'), Sane (71'), Silva (82').

Golin për mysafirët e shëoni Barnes.

Pas kësaj fitore të merituar skuadra e Pep Guardiolas kualifikohet më tej në FA Cup. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 18:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori