Manchester City thellon rekordin në Premier League
Manchester City fitoi sot kundër Tottenham Hotspurs me shifrat 4-1, ndeshje e vlefshme për javën e 18-të në Premier Leaguen angleze.

Për Citizens ishte fitorja e 16-të radhazi në kampionat nga 18-të mundshme, duke e thelluar rekordin e tyre.

Skuadra e Pep Guardiolas nuk ka marrë ende humbjen e parë në kampionat, ku kanë shënuar 56 gola dhe kanë pësuar 12. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2017, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori