Manchester shpartallon Romen, Chelsea i gezohet fatit (video)
Albeu.com
Publikimi i golave te Liges se Kampioneve ne faqen tone te internetit tashme eshte bere nje tradite. Kete jave po publikojme 11 golat e shenuar mbreme, 8 golat e ndeshjes M.United - Roma dhe 3 golat e Valencia - Chelsea-t.M.United 7 - 1 RomaValencia 1 - 2 Chelsea

Shtuar më 11/04/2007, ora 18:21
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori