Manchester United befsohet në shtëpi, e ndëshkon Crystal Palace (VIDEO)
Manchester United po e mbyll në disavantazh pjesën e parë ndaj Crystal Palace.

Djajtë e Kuq janë ndëshkuar në minutën e 31 nga Sulmuesi Jordan Aëey i cili përfitoi nga mbrojtja e përgjumur e vendasve duke ndëshkuar De Gean.

Skuadra e Solskajer vjen pas barazimit 1-1 në transfeërtë ndaj Ëolvesit, ndërsa tani ka dhe 45 minuta në dispozicion për të përmbysur miqtë. /albeu.com/

Shtuar më 24/08/2019, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori