Manchester United bëhet gai për kthimin e dy "bishave" nga dëmtimi
Zlatan Ibrahimovic mund të jetë i gatshëm që në ndeshjen e së shtunës ndaj Neëcastle United. Paul Pogba gjithashtu ka kaluar dhimbjet dhe po pret riaftësimin e plotë për tu futur në fushë.

Sipas The Sun, Pogba, që ka munguar në 12 ndeshje nga në lëndim, ka punuar shumë në rehabilitim, duke udhëtuar shpesh në Majami.

Tani të dy lojtarët janë mirë dhe mund të jenë në stolin rezervë në ndeshjen ndaj Neëcastle. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2017, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori