Manchester United bën detyrën e fundit (VIDEO)
Manchester thjesht ka bërë detyrën e fundit të saj në ndeshjen e fundit të kampionatit anglez ku ka fituar në Old Trafford me rezultatin 4-2 kundrejt skuadrës së Blackpool.

Në minutën e 21' Ji Sung Park ka shënuar për United dhe në minutën e 41' Adam barazon gjithçka dhe kaq ka përfunduar për pjesën e parë.

Me fillimin e të dytës miqtë kalojnë në avantazh me anë të Taylor-Fletche në minutën e 57'. Por United kanë arritur të kundërpërgjigjen shumë shpejt me anë të Anderson në minutën e 63' dhe në minutën e 75' Evatt shënon një autogol për United dhe gjithçka kthehet në favorin e United.

Mendon i kthyeri Owen në minutën e 82' për të vulosur gjithçka dhe për të filluar festën në Old Trafford. /albeu.com/

Shikoni golat:

<embed flashVars="playerVars=showStats=yes|autoPlay=no|videoTitle=Man U 4-2 Bla Hig" src="http://www.metacafe.com/fplayer/6434108/man_u_4_2_bla_hig.swf" width="480" height="272" wmode="transparent" allowFullScreen="true" allowScriptAccess="always" name="Metacafe_6434108" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash">embed>

Shtuar më 22/05/2011, ora 18:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori