Manchester United bën detyrën, Pogba gjen rrjetën (VIDEO)


Manchester United vijon formën e mirë. Skuadra e Solskjaer mposhti 0-3 në transfertë Aston Villën.

Serinë e golave e hapi Bruno Feranandes që realizoi me 11-metërsh ndërsa më pas shënuan Greenëood M. dhe Pogba.

Pas 34 javësh Manchester United mban vendin e 5 me 58 pikë vetëm 1 pikë larg zonës Champions. /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2020, ora 23:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori