Manchester United – Chelsea, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester UnitedChelsea.

Derbi i Premierligës mes Manchester United dhe Chelsea do të luhet sonte, në ‘Old Trafford’.

Dy skuadrat futen me synimin për tri pikët, me United që shihet në avantazh të lehtë, shkaku i terrenit.

Ndeshja mes United dhe Chelsea luhet me fillim nga ora 18:30.

Shtuar më 24/10/2020, ora 18:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori