Manchester United, del në shitje fanella e Di Maria-s
Pëlqej
Nuk është ende zyrtare por tifozët e Manchester United duhet të fillojnë që tani të blejnë fanellën e Angel Di Marias. Argjetninasi do të transferohet në "Old Trafford" për shumën rekord të 75 milionë eurove plus 5 bonus dhe nesër pritet edhe firma mbi kontratë.

Ish lojtari i Real Madrid dhe Benfikës do të mbajë fanellën me numër 7, atë që më parë e kanë veshur yjet më të mëdhenj të skuadrës: George Best, Eric Cantona, David Beckham apo edhe Cristiano Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori