Manchester United dhe Arsenali, gati të paguajnë 50 milionë euro për mesfushorin e Atleticos
Manchester Utd dhe Arsenali të gatshëm të paguajnë 50 milionë euro për mesfushorin e Atleticos
Manchester United dhe Arsenali janë vënë mbrapa mesfushorit Thomas Partey.

Sipas mediumit anglez "Daily Star", dy klubet janë të gatshme të paguajnë 43.5 milionë funta, për të liruar nga klauzola mesfushorin e Atletico Madridit.

Menaxheri i tij Daniel Jimenez ka deklaruar se këtë verë pritet të ketë zhvillime sa i perkët të ardhmes së Parteyt. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2019, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori