Manchester United dhe PSG rivalizojnë njëra-tjetrën për mesfushorin francez
Pëlqej
Manchester United dhe Paris Saint-Germain do të luftojnë ashpër për ish-yllin e Real Madridit.

Bëhet fjalë për mesfushorin francez Lassana Diarra, raporton e përditshmja franceze “Le Parisien”.

Ish-anëtari i Chelseat, Real Madridit, Arsenalit dhe Portsmouthit e braktisi klubin e Al Jazira muajin e kaluar dhe tani është lojtar i lirë. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 00:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori