Manchester United dhe Tottenham në garë për Tielemans
Sipas mediave mediave të ndryshme angleze, Tottenham dhe Manchester United janë të gatshëm të bëjnë betejë për mesfushorin e Leicester Youri Tielemans.

Belgu është i huazuar te anglezët nga Monaco dhe në Premier League po zhvillon një sezon mjaft të mirë. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2019, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori