Manchester United e lëshon për 17 milion, Roma e do për 11 milionë
Manchester United i ka ofruar Romës shumën që duhet të paguaj për të marrë kartonin e Chris Smalling në vlerë prej 17 milionë euro.

29-vjeçari iu bashkua gjigantit të Serie A gjatë gushtit dhe nga atëherë ka bërë shtatë paraqitje dhe shënoi kundër Udineze të mërkurën.

Megjithatë Roma po shpreson se mund të arrij marrëveshjen për 11 milionë.
Shtuar më 02/11/2019, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori