Manchester United fiton në transfertë ndaj Watfordit (VIDEO)
Manchester United ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Watfordit me shifrat 1-2 në "Vicarage Road".

Skuadra e Mourinhos shënoi dy goa të shpejtë me anë të Lukakut (35') dhe Smalling (38').

Golin e vetëm për vendasit e shënoi Gray në minutën e 65'.

Pas kësaj fitoreje Unitedit renditet në vendin e 8 me 9 pikë, ndërsa Watford në vendin e 4 me 12 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori