Manchester United futet në garë për talentin turk
Djajtë e kuq është njëri nga klubet që janë të interesuar për turkun.

Manchester United i është bashkuar garës për yllin e Romës, Cengiz Under, shkruan ESPN FC.

Turku 21 vjeçar duket se do të largohet gjatë verës, me Romën që kërkon 50 milionë euro, aq sa e konsideron vlerën për anësorin.

Arsenali, Tottenhami dhe Bayern Munichu janë skuadrat e tjera që po e kërkojnë Under. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2019, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori