Manchester United i merr qendër mbrojtjesin Benficas
Manchester United ka arritur një akord me Benfican per qendër mbrojtjesin Victor Lindelof.

Lindelof ka arritur në Carrington, ku pritet të bëjë vizitat mjekësore.

Lojtari zhvilloi një sezon të shkëlqyer me ekipin e tij Benfica dhe nga sezoni i ardhshëm do të jetë nën urdhrat e Murinhos. /albeu.com /
Shtuar më 14/06/2017, ora 19:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori