Manchester United "i rrit rrogën" Ronaldos
Manchester United synon të rikthejë në "Old Trafford" yllin portugez Cristiano Ronaldo dhe mesa duket e ka më shumë seriozisht. Pavarësisht interesimit më të fundit edhe i Jose Mourinho nga Chelsea, tekniku holandez i "Djajve të Kuq" Louis Van Gaal përflitet se është i gatshëm ti rrisë rrogën "Topit të Artë" krahasuar me atë që përfiton aktualisht te Real Madrid.

CR7 aktualisht fiton 290 mijë sterlina, ndërsa Manchester United i ofron 300 mijë.

A do t'ia prishin mendjen 10 mijë sterlina më shumë Ronaldos? Të presim e të shohim.../albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori