Manchester United i thotë jo mega ofertës për Martial
Pëlqej
Manchester United ka refuzuar një ofertë nga Tottenham për të nënshkruar me Anthony Martial, sipas RMC Sport.

21-vjeçari, i cili nënshkroi nga Monako në vitin 2015, po qëndron në stol në Old Trafford pas ardhjes së Romelu Lukaku dhe formës së vazhdueshme të Marcus Rashford, përcjell Albeu.com.

Mendohet se oferta prej 60 milion paund do të mjaftojë, por oferta e parë e Spurs thuhet se është refuzuar. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori