Manchester United, Jurgen Klopp në vend të Van Gaal?
Dalin që tani emrat e kandidatëve për pasardhësin e Louis Van Gaal në rast të një shkarkimi të mundshëm nga stoli i Manchester United. Sipas asaj që shkruan e përditshmja portugeze "Abola.pt", tekniku i Borussia Dortmund Jurgen Klopp është emri më i nxehtë në korridoret e "Old Trafford".

Kontrata e gjermanit me nënkampionët e Bundesligës skadon në vitin 2018 dhe me shumë mundësi nuk do të ketë rinovim.


Deri tani nuk ka asnjë reagim si nga Manchester United, Borussia Dortmund apo edhe vetë teknikët në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori