Manchester United ka gati 120 milionë euro për bomberin e Benficas
Pas një sezoni zhgënjyes tashmë Manchester">Manchester">Manchester">Manchester United">United">United">United po synon të përforcohet në merkao për sezonin e ardhshëm.

Manchester">Manchester">Manchester">Manchester United">United">United">United është i gatshëm të paguajë klauzolën e e lirimit prej 120 milion euro">euro për të afruar Joao">Joao Felix">Felix">Felix">Felix në Old Trafford bën të ditur "The Sun".

Ndërkohë Joao">Joao Felix">Felix">Felix">Felix sapo ka mbyllur një sezon perfekt në Portugali. Ai fitoi titullin kampion teksa e mbylli këtë sezon me 20 gola dhe 11 asistime.

Ndërkohë për talentin portugez interes ka shfaqur Juventus dhe Atletico Madrid teksa këta të fundit e shohin si pasuesin ideal të të larguarit Antonie Griezmann. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2019, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori