Manchester United kërkon mbrojtësin e Milanit
Davide Calabria ka përfunduar në shënjestrën e Manchester United.

Sipas "Mirror", Djajtë e Kuq kanë monitoruar për një kohë të gjatë mbrojtësin i cili këtë sezon pothuajse ka luajtur të gjitha ndeshjet si titullar duke shfrytëzuar dhe mungesën e Contiti të dëmtuar.

Ndërkohë Calabria i cili ka dalë nga akdemia e Milanit ka një kontratë me kuqezinjtë deri në vitin 2022. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2019, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori