Manchester United në sulm për bomberin e Sporting Lisbonës
Mediat vendase në Portugali bëjnë të ditur se Manchester United është favorite për të nënshkruar me mesfushorin Bruno Fernandez.

24-vjecari këtë sezon është kthyer në një bomber dukë shënuar 27 gola duke asistuar dhe 15 herë për Sportingun e Lisbonës.

Ndërkohë kapiteni i Luanve ka një klauzolë prej 86 mln paund në kontratën e cila skadon në qershor të 2023. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2019, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori