Manchester United "ngec" në barazim përballë Wolves (VIDEO)
Ndeshja e fundit e javës së dytë në Premier Ligë mes Wolves dhe Manchester United është ndarë me rezultat të ‘bardhë’ 1 me 1.

Të parët që shënuan ishin United me anë të Martial në minutën e 27-të pas një aksioni të mrekullueshëm.

Me rezultat 0:1 mbaroi pjesa e parë.

minutën e 55-të, Ruben Neves me një super gol arriti të barazoi rezultatin për ‘Ujqërit’.

Paul Pogba humbi penaltinë në minutën e 68-të.

Përkundër rasteve që kishin dy skuadrat, rezultati mbeti baras deri në fund.

United pas këtij barazimi numëron katër pikë pas dy jave dhe gjendet në pozitën e katërt.

Kurse, Wolves pas dy jave ka dy barazime dhe pozicionohet në pozitën e 13-të.
Shtuar më 19/08/2019, ora 23:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori