Manchester United ngushton diferencen me Chelsean (VIDEO)
Albeu.com
Tre pikë të fituara dhe tre gola të shënuar. Ky është bilanci i ndeshjes Manchester United - West Ham United, i zhvilluar sonte në kuadër të ndeshjeve të javës së 28-të të Ligës Premier.Golat u shënuan nga Wayne Rooney (39' dhe 54') dhe Michael Owen (80').

Pas kësaj fitoreje, United gjendet vetëm një pikë pas Chelseat, që të shtunën zhvillon ndeshjen e vështirë kundër Manchester Cityt.


Ja golat:Shtuar më 24/02/2010, ora 04:32
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori