Manchester United nuk do ta kete te lehte
Albeu.com
Menaxheri i Wigan, Steve Bruce, thotë se ekipi i tij mund t’ia vështirësojë gjërat kampionit të fuqi, Manchester United, gjatë ndeshjes së sotme. Djajtë e kuq do të krijojnë gjashtë pikë diferencë në krye të tabelës së Ligës ...... Premier, nëse mposhtin Wiganin, por Bruce beson se kjo nuk do të jetë aq lehtë.

“Ne do ta organizojmë mire paraqitjen tonë. Luajtëm edhe sezonin e kaluar në të njëjtën kohë, kur United fitoi titullin këtu. Por ne duhet të kishim pasur një penalti, një të dukshme nga Rio Ferdinand, dhe kjo mund ta kishte bërë diferencën”, ka thënë Bruce.

“Por ne iu shkaktuam shumë probleme gjatë gjithë ndeshjes, dhe do ta bëjmë këtë sërish”, shton trajneri i Wiganit.
Shtuar më 13/05/2009, ora 15:37
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori