Manchester United ofron 70 milionë euro për mbrojtësin e Chelseat
Manchester United është i gatshëm të ofrojë deri në 70 milionë paund për mbrojtësin e Chelseat, Marcos Alonso.

Alonso fiton vetëm 90k paund në javë në "Stamford Bridge", por i është premtuar një rritje e madhe e pagës duke u bashkuar me Unitedin.

Pretendohet se Mourinho ka identifikuar lojtarin e Chelseat si objektivin e tij nr:1 për të zëvendësuar Luke Shaw, duke kërkuar spanjollin dhe disa lojtarë të tjerë si; Ryan Sessegnon, Danny Rose dhe Alex Sandron. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori