Manchester United përgatit ofertën për Varane

Sipas asaj që raporton Evening Standard, Manchester pritet të bëjë një ofertë tepër joshes për mbrojtësin Raphael Varane.

Jose Mourinho është një tifoz i madh i fituesit të Botërorit për shumë vite dhe shpresonReal Madrid ta lejojë të largohet francezin.

Ndërkohë oferta pritet që të bëhet gjatë sezonit të ardhshëm. /albeu.com/Shtuar më 30/11/2018, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori