Manchester United piketon yllin e Dortmundit
Të gjithë duan Jadon Sançon. Për talentin anglez intereson shumë skuadra të mëdha ku pas PSG-së, së fundmi ka shfaqur interes dhe Manchester United që kërkon ta transferojë anësorin në fund të këtrij sezoni, shkruan Albeu.com.

Ai është vetëm 18 vjec dhe e ardhmja e tij premton shumë. Ai këtë sezon është titullar i padiskutushëm tek verdhezinjtë teksa ka realizuar 9 gola në 35 ndeshje si titullar.

Sancho gjithashtu ka debutuar dhe me kombëtaren angleze në muajin shtator duke luajtur 3 sfida. /albeu.com/

Shtuar më 03/03/2019, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori