Manchester United, rikthimi i CR7-ës kushton 250 milionë
Pëlqej
Cristiano Ronaldo vazhdon ti dërgojë mesazhe dashurie Manchester United, por rikthimi i tij i mundshëm në Premier League mund ti kushtojë shumë edhe një klubi të madh si ai i trajnuar nga Louis Van Gaal.

Sipas asaj që raporton "Mirror", afrimi i yllit portugez të Real Madrid mund të kushtojë rreth 250 milionë euro: kartoni 75-80 milionë dhe pagha aktuale e tij prej 450 mijë eurosh në javë. Për të mos harruar këtu të drejtat e imazhit, premiot dhe bonuset në varësi të rezultateve. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori