Manchester United sfidon Barcelonën për mbrojtësin e Sevillas
Pëlqej
Manchester Unitedi është i gatshëm të sfidojë Barcelonën për mbrojtësin e Sevillës, Clement Lenglet.

Qendërmbrojtësi 22-vjeçar ka mahnitur gjatë fitores së skuadrës së vet kundër Manchester Unitedit në Champions League, si dhe ka treguar formë të jashtëzakonshme në La Liga këtë sezon.

Vlera e tij në merkaton e transferimeve llogaritet të jetë rreth 22 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori