Manchester United shkaterron Wigan-in (VIDEO)
Albeu.com
Fitore e thelle e Manchester Unitedit ne ndeshjen e sotme me Ekipin e Wigan. 5 gola te shenuar nga Wayne Rooney 56', Dimitar Berbatov 58', Wayne Rooney 65', Michael Owen 85' dhe Nani 90', i sollen kete fitore bindesi Djajve te Kuq. Ja golat ...

United ka dy fitore nga tre ndeshje ne Premier League, derisa Wigan pesoi humbjen e dyte radhazi, pas fitores se vetme te shenuar në javen e pare.Ja golat:


Shtuar më 23/08/2009, ora 00:46
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori