Manchester United: tatuazh në nder të Fe...Guson
Pëlqej
Ndodh që të duash të bësh një tatuazh por ta bësh në mënyrën e gabuar. Kjo ka ndodhur edhe me një tifoz të Manchester United, i cili ka dashur të bëjë një të tillë në nder të ish teknikut Sir Alex Ferguson, raporton "Daily Telegraph".

Tifozi nuk ka gabuar me vitet e qëndrimit të skocezit në stolin e "Djajve të Kuq" por me vetë emrin duke shkruar në krahun e tij Feguson dhe jo Ferguson. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2014, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori