E FUNDIT/ Formacionet zyrtare të derbit, Tirana-Partizani
Manchester United triumfon ndaj Crystal Palace dhe mban gjallë shpresat për Champions (VIDEO)
Me dy gola të shënuar Manchester United ka mposhtur Crystal Palace (0-2) duke vazhduar garën për zonën Champions.

Rezultati u zhbllokua në minutat shtesë të pjesës së parë (45’+1), kur Marcus Rashford, ndërsa golin e dytë e gjeti Anthony Martial (78’).

Me këtë fitore, Manchester United barazohet me pikë me Leicester Cityn (nga 62 pikë) në garën për kualifikimin në Champions. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2020, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori