Manchester United zyrtarisht heq dorë nga Ronaldo, ja arsyeja
Manchester United ka hequr dorë përfundimisht nga ëndrra Ronaldo.

Djajt e kuq kanë një arsye të fortë për këtë. Teksa përflitej për rikthimin e Ronaldos, u zbeh shumë pista e Moratas.

Djajt e kuq dëshirojnë një të ardhme të sigurt dhe të ardhmen e shikojnë në këmbët e Alvaro Moratas. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2017, ora 22:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori