Manchesteri bën ofertë për Silvan
Albeu.com
Kampioni anglez dhe evropian, Manchester United, ka dërguar ofertë në drejtim të klubit spanjoll Valecia, për të kërkuar shërbimet e David Silva.Sipas sportives Marca, menaxheri i Sir Alex Ferguson e vlerëson shumë Silvan dhe e sheh atë si një ndihmesë ideale në sulm për Cristiano Ronaldon.

United tashmë ka ofruar 18 milionë funte për spanjollin, i cili është në mesin e lojtarëve më pak të paguar në Valecia, megjithëse pati paraqitje të shkëlqyeshme në Euro 2008.
Shtuar më 11/08/2008, ora 20:23
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori