Manchesteri bën show, City barazim (VIDEO)
Pëlqej
Premier League
Luhen ndeshjet e javës së 15 të kampionatit anglez të futbollit ku Manchester United shkatërron në fushën e tij Blacburnin me rezultatin 7-1. Për djajtë e kuq ka shënuar Berbatov 5 gola në minutat 2, 27, 47, 62, 70, Park në minutën e 23 dhe Nani në minutën e 48 ndërsa për miqtë shënoi Samba në minutën e 84.

Në ndeshjet e tjera Manchester City barazon 1-1 në fushën e Stoke Cityt, Wolverhampton fiton 3-2 kundër Sunderlandit, West Ham fitoi 3-1 kundër Wigan. Fulham dhe Birmingham dalin barazim 1-1 ashtu si dhe Bolton me Blackpool të cilët kanë barazuar 2-2. Everton mundet në shtëpi nga West Bromuiç 1-4. (albeu.com)

Manchester United-Blackburn 7-1
<param name="movie" value="http://www.footytube.com/v/NjU3MDg=">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>


Shtuar më 27/11/2010, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori