E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
Mancini do Hamsik dhe Kavanin te City
Manchester City po mundohet me çdo kusht të lirohet nga sulmuesi Emanuel Adebayor. Sulmuesi nga Togo është huazuar tek Totenham por "qytetarët" duan ta shesin qoftë edhe me 10 milionë euro që është gjysma e vlerës së katrorit të Adebayor.

Sipas asaj që raporton gazeta angleze "Metro", me të shitur Adebayor, tranjeri Mancini do të hidhet në sulm për të marrë dy "xhevahirët" e Napolit, Hamsik dhe Kavani.

Dy lojtarët janë në vëzhgim prej kohësh nga Manchester City dhe klubi i sheikut Mansur do ti bëjë një ofertë Aurelio de Laurentis në merkaton e janarit. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2011, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori