Mancini: Do ta mundim Unitedin
Pëlqej
Mancini
Pa Mario Balotellin, por me besim të madh, trajneri I Manchester City, Roberto Mancini është gati për derbin e së enjtes ku do të përballet me Manchester United të Alex Ferguson me bindjen e një njeriu që ka besim tek skuadra e tij. “ Në ndeshjet de3rbi të fundit kemi qënë shumë kompetitivë, kemi pësuar shpesh gola në fund të takimit por këtë vit jemi një skuadër ndryshe dhe mendoj se mun ta mundim Manchester United sa herë të duam”, ka thënë tekniku I the citizens.(albeu.com)
Shtuar më 10/11/2010, ora 14:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori