Mancini e perkrah Robinhon
Albeu.com
Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka insistuar se Robinho ende ka të ardhme në klub pas zëvendësimit në Everton të shtunën. Braziliani zëvendësoi të lënduarin Roque Santa Cruz pas nëntë minutash, por ishte ...... nxjerrë nga loja pas një ore dhe në vend të tij u inkuadrua Shawn Wright-Phillips.

“A është ky fundi për Robinhon? Jo. Ai është futbollist i mirë. Si gjithë të tjerët në ekip, ai duhet të punojë shumë dhe të luajë mirë” tha Mancini.
Shtuar më 17/01/2010, ora 23:19
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori