Mancini kërkon Alessio Cerci
Manchester City vazhdon të mbetet në gjurmët e futbollistit të Fiorentinës, Alessio Cerci. 24-vjeçari italian pëlqehet nga tekniku italian i City-t, Roberto Mancini.

Ky i fundit, dërgoi në Firenze, për ta ndjekur nga afër lojtarin dhe ndeshjen e tij të fundit të Fiorentinës me Genoan, ndihmësin e tij kryesor, Attilio Lombaron.

Udhëtim që shkoi kot sepse Cerci nuk u aktivizua nga tranjeri Sinisa Mihajloviç. /albeu.com/
Shtuar më 31/10/2011, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori