Mancini kërkon pajtimin me Tevez
Nëse ndokush ka menduar se marrëdhëniet mes Carlso Tevez dhe City kishin marrë fund, gabohet. Sipas asaj që shkruan MirrorFootball.co.uk, Roberto Mancini ka zgjatur dorën e pajtimit.

"Gjithçka varet nga ai. Nëse i kërkon falje skuadrës dhe mua, çdo gjë do të kthehet si më parë. Unë jam i pari që dua ta fal. Nëse nuk bën një gjë të tillë në janar do të ndodhë diçka. Tevez ka një vlerë ekonomike që të gjithë e njohim", u shpreh tranjeri i Manchester City-t.

Gjithsesi Inter dhe Juventus i kanë portat hapur për ti dhënë mirëseardhjen argjentinasit. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2011, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori