Mancini: Nuk e jap dorëheqjen
Pëlqej
Mancini
Roberto Macini nuk dorëzohet dhe largon mundësinë e dorëheqjes, por presioni mbi të ardhmen e tij është në nivel maksimal pas humbjes së tretë rradhazi të Manchester Cityt të tij, në fushën e Lech Poznan në Europa League. Një batutë për të justifikuar humbjet në kampionat me Arsenalin dhe Ëolverhamptonin. “ Në futboll fiton ai që shpenzon më shumë para, kurse ne me këto skuadra na mungonin 10 lojtarë. Të heq dorë? Do të qëndroj tek Manchester City deri sat ë më pushojnë nga puna”, ka thënë tekniku.(albeu.com)
Shtuar më 05/11/2010, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori