Mancini: Nuk i kuptoj lojtarët që dehen
Pëlqej
Roberto Mancini
Trajneri i Manchester Cityt, italiani Roberto Mancini ka theksuar edhe një herë zhgënjimin e tij me lojtarët që pijnë alkool. "Nuk i kuptoj, vetëm budallenjtë mund t’ia shkatërrojnë vetes trupin dhe trurin në situatat kur janë jashtëzakonisht të paguar për atë që punojnë", ka thënë Mancini pas ndeshjes së djeshme të humbur kundër Wolverhamptonit.

Me pikëllim ka reaguar kësosh trajneri lojtarët e të cilit: Barry, Hart, Given dhe Johnson janë fotografuar me shishe të alkoolit në Skoci.
Shtuar më 01/11/2010, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori