Ndryshon rezultati në Maqedoni, këtë raund e vështirë të zgjidhet presidenti (FOTO
Mancini: Siti duhet te permiresohet
Albeu.com
Fitorja 2-0 ndaj Boltonit në Premier nuk është se e kënaqi shumë trajnerin e Mancester Sitit, Roberto Mancini. Ndoshta për shkak të ritmit jo shumë të lartë, ai u shpreh se pret shumë më tepër nga skuadra e tij nëse ata dëshirojnë të arrijnë objektivin e sezonit, pra kualifikimin në Ligën e Kampioneve."Ndihem mirë sepse fituam, por nëse duam të arrijmë objektivat, na duhet të përmirsohemi Ne duhetë të fitojmë si brenda fushe ashtu dhe jashtë saj dhe duhet të luajm më mirë."

Ai mbeti i kënaqur nga prezentimi i Adam Xhonsonit, lojtar i ardhur në janar.
"Xhonsoni është i ri dhe ka dëshirë të japë më të mirën, ai mund të luajë në të majtë në të djathtë dhe pas sulmuesit kryesor.
Shtuar më 11/02/2010, ora 23:17
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori