Mandzukic bëhet me ekip të ri, gati firma me skuadrën legjendare
Media turke “Fanatik” shkruan se zëvendësuesi i Muriqit tek Fenerbahce do të jetë Mario Mandzukic.

Sulmuesi kroat tashmë ka arritur një marrëveshje personale me klubin turk dhe janë duke u negociuar detajet e fundit të kontratës.

Mario Mandzukic së fundmi luajti për Al Duhail në Ligën e Katarit dhe u paraqit në 7 ndeshje dhe shënoi 1 gol.
Shtuar më 15/09/2020, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori