Mandzukic "vërtitet" në planet e gjigantit gjerman
Mario Mundzukic prej kohësh nuk po gjen dot hapësira te 'zonja e vjetër' dhe e ka shprehur hapur dëshirën për tu larguar nga skuadra italiane.

Kroati ka ngjallur interesimin e shumë skuadrave dhe nga raportimet më të fundit të "Sport Bild", mësohet se në garë për sulmuesin bardhezi është futur tashmë edhe Borussia Dortmund. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2019, ora 09:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori