Mane: Liverpool mund të mposht çdo skuadër
Sadio Mane besonLiverpool është njëra “prej skuadrave më të forta në botë” dhe se ata mund ta undin edhe Real Madridin.

Ai ka thënë se ata nuk i frikësohen fare skuadrës se ZInedine Zidane dhe se ai beson që Reds do ta fitojnë trofeun e gjashtë me radhë më 26 maj të kësaj gare.

“Nëse përballë keni Realin ju duhet të mendoni për ta, ata janë njëra prej skuadrave më të mira në botë”, tha ai për Sky Sport.

“Por, ne jemi Liverpool, ne jemi të fort dhe mund ta mposhtim çdo skuadër në botë. Ne do ta bëjmë më të mirën për të fituar në këtë finale”. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori