"Manolas do i japë disa shkelma Salahut"
Salah ka akoma miq tek Roma dhe ekipi roman nuk ka ndryshuar organikën e tij që nga largimi i egjiptianit.

Një nga ish-bashklojtarët e tij Bruno Peres ka komentuar dulin e radhës në Champions të Manolas përballë Salah duke bërë shaka.

Manolas dhe Salah janë shumë shokë që kur kanë qenë te Roma së bashku. Por ne e dimë që do e mundim atë djalë. Madje Kostas (Manolas) ka disa kohë që nuk flet me të vetëm për ta mundur. Ai mund t’i japë edhe ndonjë shkelm. Gjithsesi në fund të fundit ata sërish do mbesin shokë në fund të ndeshjes” tha braziliani. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori