Man.United nis negociatat me Fernandes për rinovimin e kontratës
Pas vetëm një viti në "Old Trafford", mesfushori Bruno Fernandes është në bisedime me Manchester Unitedin për të rinovuar kontratën.

Sipas Athletic, Unitedi është duke punuar që t’ia rinovojë kontratën portugezit.

Nuk është sekret që "Djajtë e Kuq" e duan Fernandesin sepse paraqitjet e tij kanë reflektuar në vlerën e vërtetë të klubit dhe skuadrës.

Raportimet e fundit zbuluan se bisedimet e para për rinovim nisën në muajin nëntor.

Mesfushori ka kontratë deri në vitin 2025 me mundësi rinovimi edhe për një tjetër.
Shtuar më 04/02/2021, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori