Mapou Yanga Mbiwa flet si lojtar i Romës
Pëlqej
Roma ka arritur të transferojë mbrojtësin e Newcastle, Mapou Yanga Mbiwa. Lojtari me të arritur në aeroportin e Romës tha: “Jam i lumtur, Roma është fuqi”.

Mbrojtësi ka luajtur më parë për Montpellier dhe në 186 ka shënuar 4 gola.

Me "qymyrxhinjtë" ka zhvilluar 37 ndeshje.

Pritet zyrtarizimi...
Shtuar më 01/09/2014, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori